Bahçe Kapısı Servisi

 

Otomatik Bahçe Kapısı Servisi

Otomatik bahçe kapısı serivis konforlu bir yaşam sağlar. Sık sık açılma / kapanmaya dayanıklı özel motorlar kullanılır. Kapılar uzaktan kumanda ve araç tanıma sistemi ile açılıp kapatılabilir. Kapının ağırlığını ve hıza olan ihtiyacı kesinlikle karşılayan birçok motor alternatifi mevcuttur. En önemli özelliklerden biri olarak, uzun ömürleri vardır. Özel güvenlik sistemlerine ve otomatik kapanma özelliğine sahiptir. Site girişleri ve şirket girişleri gibi bir çok yerde kullanılabilen otomatik bahçe kapısı servisi bir çok insan tarafından tercih edilmektedir. 

Servis Ve Bakımı

Otomatik Bahçe kapısı bakımı, kapı sisteminin güvenli ve verimli çalışmasını sağlamak için gereklidir. Periyodik bakım kapıların kullanım ömrünü uzatır. Bahçe kapıları oldukça ağır ve büyük haraketli ekipmanlar olduğu için sık sık test edilmesi ve bakım yapılması önemlidir. Otomatik bahçe kapısı bakımı yaptırmanız sistemde asla arıza çıkmayacağı anlamına gelmez.  Teknik bilgi ve ustalık gerektirmeyecek otomatik kapı tamiri işlemleri genellikle kullanım kulanım kılavuzlarının içerisinde yer almaktadır. Fakat bu tarz tamir işlemleri daha çok bakım olarak nitelendirilebilecek işlemlerdir. Eğer ürün ile alakalı bir kullanım kılavuzu elinizde mevcut değilse otomatik bahçe kapısı servisi ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Otomatik bahçe kapısı servisi, kapı sisteminin kurulum, montaj, bakım gibi işlemlerin tümünü yapabilmektedir.

Otomatik bahçe kapısı tamir işlemlerine örnek vermek gerekirse; motor arızası, hareket sisteminde takılma, beklenmedik duraksamalar veya kırılmalar gibi birçok arıza türü meydana gelebilir.  Bu tip arızaları bahçe kapısı tamiri tarafından yapılması gerekmektedir çünkü, bu işlemler teknik bilgi birikimi ve ustalık isteyen işlerdir ve bir uzman tarafından yapılmalıdır.  Bakım servisi kapı sisteminin tamirini yapmaya geldiğinde arızayı gidermekle kalmayıp kapı siteminin tüm bakım işlemlerinin üzerinden de geçmektedir ve bu sayede oluşabilecek arızalar önceden fark edilip giderilebilmektedir.

Periyodik bakımın önemli olduğunu biraz önce vurgulamıştık ve bakımlarınızı düzenli yaptırmanızı gerektiren önemli nedenlerden biri de göz ardı edilen bu tip gerekli işlemlerin ileride daha fazla maliyete yol açmasıdır.Bahçe kapısı servisi  Düzgün çalışmayan bir kapı sistemi siz arabanızla geçmek istediğiniz anda arıza verebilir, arıza sonucu arabanız zarar görebilir. Bu nedenle düzenli bakım oldukça önemlidir.