Dairesel Kapı Servisi

 

Yetkili Dairesel Kapı Servisi

Döner kapılarla sıklıkla karıştırılan dairesel kapılar döner kapılardan farklı sistemlerdir. Dairesel kapı, kayar sistemli kapılardır, tasarım açısından farklı girişlere ihtiyaç duyulan sistemlerde kullanılmaktadır. Dairesel kapı tamiri,  ve dış bükey olarak imal edilebilen veya  tam dairesel  olarak da üretilebilen oldukça estetik  bir görüntüye sahiptir. Dairesel kapılar pek bilinmemekle birlikte çok fazla kullanılmamaktadır. Genellikle dairesel kapılar avm girişleri, havalimanı girişleri,üniversite, hastane girişleri gibi pek çok yerde kullanılmaktadır.

Bu nedenle sıradan kapı servisleri bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmede yetersiz kalabilmektedirler. Bu nedenle dairesel kapı servisi hizmeti veren firmamız dairesel kapı servisi sistemleri hakkında yeterli bilgi ve donanıma sahip uzmanlar ile dairesel kapı tamir ve bakım işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Döner kapılar kadar yaygın bir kullanım alanına sahip olmasalar da,  dairesel kapılarda teknolojik ve otomatik ürünlerdir ve düzenli dairesel kapı tamiri yapılmasına ihtiyaç duyarlar.

Zaman zaman arıza ve problemler her kapı sisteminde olduğu gibi bu kapı sistemlerinde de ortaya çıkabilmektedir. Tüm bu problemler dairesel kapı servisi tarafından çözülebilir.

Dairesel kapı servisi, tamiri için otomatik kapı servisi olaraktan bizlere iletebilirsiniz. Bizlere iletişim yoluyla ulaşabilir teknik destek alabilirsiniz.