Fotoselli Kapı Servisi

 

Fotoselli kapı servisi

 Fotoselli kapı, alanların giriş ve çıkışlarına monte edilmiş konforlu ürünlerdir. Genellikle yoğun yaya trafiğin bulunduğu alanlara kurulan kapı sistemleridir. Fotoselli Kapı, radar algılama alanı dışındaki kişilerin ve nesnelerin kapıya çarpmasını önleyen bir güvenlik fotosel sistemi içerir. Modern görünümleriyle kullanılan yere hoş bir görüntüde katarlar.

Fotoselli Kapı Özellikleri

 Ekstrüzyon çerçevesi ve özel formlardaki yaprak profilleri sayesinde oldukça dayanıklıdırlar. Özel tasarımları sayesinde yüksek seviyede ısı ve toz izolasyonu sağlarlar. Yapraklar lamine kırılmaz camlardan oluşur. Manuel kilitleme sistemi sayesinde hırsızlığa karşı ekstra güvenlik sağlarlar. Sık ve hızlı açma / kapama döngüsüne uygun bir motor sistemine sahiptirler. En önemli özelliklerden biri olarak, uzun ömürleri vardır.  Ürün özellikleri, bakım masrafları ve merak ettiğiniz her şey için fotoselli kapı servisi ile görüşebilirsiniz.

Fotoselli Kapı Servis Ve Tamiri

Fotoselli kapı tamiri, cihazda bir problem veya arıza fark edildiğinde yaptırılması gereken bir işlemdir. Fotoselli kapı bakımı ise, kapı sisteminin belirli zaman dilimlerinde fotoselli kapı servisi çağırtarak yaptırmanız gereken işlemlerdir. Fotoselli kapı tamir, oluşabilecek arıza ve aksaklıkların önüne geçmek ve ürünün kullanım süresini uzatmak için oldukça önemlidir. Bakım ve tamir işlemlerini yaptırmanızın diğer bir önemli nedeni ise kapıyı kullanan insanların güvenliği içindir. Örneğin, eğer siz kapının bakımını zamanında yaptırmıyor ve aksatıyorsanız, oluşan ani bir arıza nedeniyle kapının arasına bir insan bir çocuk veya bir hayvan sıkışabilir ve ciddi yaralanmalara sebebiyet verebilir. Fotoselli servisi Bu riskler göz ardı edilemez ve kullan kurum, kuruluş ve ya herhangi bir işletmeye büyük problemler yaratabilir.

Fotoselli kapı servisi için bizlere iletişim yoluyla 7/24 ulaşabilirsiniz. Alanında uzman teknik ekibimizle sizlere hizmet vermketen gurur ve mutluluk duyarız.