Kurumsal

Otomati kapılar günümüzde oldukça kullanımı artmakla birlikte artık hayatımızın heryerinde yer almaktadır.

Avrupa standartlarına uygun ürün imalatında estetik dizayn ve tasarım harikası ürünler, hayatınızı ihtiyaç duyduğunuz her alanda kolaylaştırmaya yetecektir.Yüksek kalitesi ve uygun fiyatları sayesinde her bütçe için, her ihtiyaca yönelik geniş seçenekler sunan bir markadır.

Firmamız garantisinde uzun yıllar güvenle kullanacağınız akıllı teknoloji de ürünlerimiz her ihtiyaca uygun alternatif model seçenekleriyle beğeninize sunuluyor. Yılların teknoloji deneyiminde her zaman iyiyi ve kaliteyi  siz değerli müşterilerine sunmayı amaç edinen firmamız fonksiyonel özelliklere sahip otomatik kapı servisim sistemlerinde rekabetçi düşük  fiyatları ve kalitesiyle dikkat çekecektir.

Nice ve Bft kapı motorları ;Garaj kapıları, Garaj kapısı motorları, Dairesel kapılar, Dairesel kapı motorları, Yana kayar kapılar, Yana kayar kapı motorları, Endüstriyel kapılar, Endüstriyel kapı motorları,Fotoselli kapılar, fotoselli kapı motorları, Kepenk, Kepenk motorları, için geniş bir ürün yelpazesini kapsayan otomatik kapıların servis,bakım, tamir işlerinde herzaman yanınızdayız.

Otomatik kapı servisim; müsterilerimize gerek ürün gerekse montaj ve servis konusunda en iyi hizmeti vermektedir.Bizlere iletişim yoluyla ulaşabilirsiniz.